MediaMarkt CLUB

MediaMarkt’tan yepyeni sadakat programı: MediaMarkt CLUB

Tüketicilerine ihtiyaçlarına göre yüzlerce farklı kampanya ile rakipsiz fiyatlar ve müşteri odaklı hizmetler sunan MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB ile avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine sunduğu cazip fırsat ve hizmetlere ek olarak, yeni fırsatları sadakat programı çatısı altında topluyor.

Tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr’den online olarak üye olunabilecek olan MediaMarkt CLUB; üyelerine pek çok avantajı öncelikli ve ayrıcalıklı olarak sunacak.

Hoş Geldin Kuponu

CLUB’a üye olan tüketiciler, üyeliklerinin üzerinden henüz 24 saat geçmişken ilk indirimlerini 50 liralık “Hoş Geldin Kuponu” ile alacaklar.

Aldıkça Kazan

MediaMarkt CLUB üyeleri, yaptıkları 3, 6, 9 ve 12’inci alışverişlerinde sürpriz indirimler veya hediyeler kazanacak.

Uzatılmış iade süresi

CLUB üyeliğinin ilk etapta sunduğu bir diğer avantaj ise ürün iade sürelerinin 2 katına çıkması olacak. Üyeler, aldıkları ürünü resmi iade süresi olan 14 gün içinde değil; 28 gün içinde iade edebilme ayrıcalığına sahip olacaklar.

Faturasız hayat, özel gün hediyeleri ve daha birçok sürprizMediaMarkt CLUB’da

“CLUB” üyesi kişiler özel sürprizlerin yanı sıra farklı işbirlikleri ve fırsat kampanyalarından da yararlanacak. Tüm alışveriş kaydının üyelik hesabında, detaylarıyla görülebileceği sistem sayesinde müşteriler, faturasız hayatın konforundan da yararlanacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir