Microsoft ve Ermetal’den yeni çözüm ortaklığı

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, otomotiv, ofis mobilyaları, gıda, kalıp ve plastik sektörlerinde olmak üzere 5 farklı şirket ile hizmet veren Ermetal Şirketler Grubu’na alt tapı desteği sunuyor.

Microsoft çözüm ortağı olan Data Market Microsoft System Center Configuration Manager ve Operation Manager sayesinde Ermetal Şirketler Grubu Bilişim Teknolojileri ekibinin iş yükünü azaltarak şirket verimliliği artırdı.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, Ermetal Şirketler Grubu’nun sistemlerinin tek bir merkezde yönetilmesi için Microsoft System Center Configuration Manager ve Operation Manager ile destek veriyor.

Minimum işgücü ile raporlama, uygulama yönetimi ve yardım masası çalışmalarının yapılması hedeflenen kurumda, tüm yapılarla olan uyumluluğu ve esnekliğinden dolayı Microsoft teknolojisi tercih edildi.

Microsoft tarafından sağlanan çözüm ortaklığı kapsamında Ermetal uzak erişim, uygulama dağıtımı, envanter yönetimi gibi özelliklerle ciddi işçilik kazanımları elde ederken, şirket tek konsol üzerinden sunucu, altyapı ve servisleri izleyip raporlayabilen bir yapıya kavuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir