Microsoft, Windows 10 için Anadolu turunda

Kurumsal ve bireysel kullanıcıları yepyeni bir Windows deneyimine davet eden Windows 10’un piyasaya çıkışı öncesinde Microsoft Türkiye, 22 ili kapsayan bir tura çıktı. “Hep Beraber Yarına” toplantılarında iş ortaklarıyla buluşan Microsoft, Windows 10’la birlikte Microsoft’un diğer yeni ürünleri Hololens ve Cortana’yı da tanıtıyor.

Microsoft’un tüm dünyaya aynı anda online bir toplantıyla Windows 10’u lanse etmesinin ardından, sonbaharda piyasaya çıkacak ürün için Microsoft Türkiye, 22 ili kapsayan bir tanıtım ve bilgilendirme turu başlattı.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, verimlilik sağlayan iş çözümleriyle işletmelerin gücüne güç katıyor. Türkiye’yi il il dolaşarak işini daha da geliştirmek isteyen iş ortaklarıyla “Hep Beraber Yarına” toplantıları düzenleyen Microsoft, Anadolu’da iş ortaklarıyla buluşuyor.

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Halil Gökoğlu ve Microsoft Türkiye Windows İş Grubu Yöneticisi Kadir Şener’in de katıldığı toplantılarda Microsoft’un işletmelerin verimliliğini artıran yeni teknoloji çözümleri üzerinde duruluyor. Microsoft, Windows 10’la birlikte Microsoft’un diğer yeni ürünleri Hololens ve Cortana’yı da tanıtıyor.

“Hep Beraber Yarına” toplantıları kapsamında Adana, Konya, İzmir, Balıkesir, Bursa ve Kocaeli illerinde iş ortaklarıyla buluşan Microsoft Türkiye ekibi 16 Nisan’da Antalya’da, 7 Mayıs’ta Eskişehir’de, 9 Haziran’da Gaziantep’te olacak.

Microsoft’un Anadolu buluşmaları Sakarya, Trabzon, Kayseri, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Ankara, Denizli, Muğla, Mersin, İstanbul, Samsun, Erzurum illeriyle devam edecek. Microsoft Türkiye Haziran sonuna kadar 22 ilde 2000 üzerinde iş ortağı ile buluşmayı hedefliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir