Microsoft Xbox

Microsoft Xbox Türkiye’de İndeks kanalıyla dağıtılacak

İndeks Bilgisayar, uzun yıllardır işbirliği yaptığı ve dağıtımını üstlendiği Microsoft markasının oyun konsolu Xbox’ın yeni distribütörü oldu.

Microsoft, Xbox oyun konsollarının distribütörlüğü ile ilgili yetkiyi İndeks Bilgisayar’a verdi.

Bu işbirliğiyle ilk defa oyun konsollarının distribütörlüğünü yapan İndeks Bilgisayar, perakendedeki ürün çeşitliliğini tüm Türkiye genelinde artırmayı hedefliyor.

Microsoft ile dağıtımcı olarak ilişkilerinin oldukça eskiye dayandığını vurgulayan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:

“Bu işbirliğiyle oyun sektörü için önemli bir ürünün dağıtımını yapmaya başlıyoruz. 30’uncu yılımızda, tıpkı ilk günkü gibi büyümeye devam ediyoruz.

Temel misyonumuz, teknolojinin gelişmesini yakından takip edip iş ortağı kanalının tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği güçlü bir tedarik noktası olmak.

Distribütörlük, odaklandığımız tek alan. Bunu da dünya standartlarında yapmaktan gurur duyuyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir