Money Club Kart Facebook uygulamasına ödül

Migros Grubu’nun sadakat kart programı Money Club için Turkcell Global Bilgi ve Migros ortaklığıyla hayata geçirilen Money Club Kart Facebook uygulaması, Amerika’da 96 ayrı sektör için düzenlenen Internet Advertising Competition Awards’ın internet reklamları kategorisinde “En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü”nü aldı.

Turkcell açıklamasına göre, Money Club Kart Facebook uygulaması böylece bir yıl içinde farklı kategorilerde 6 ödül etti.

“En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü”nü getiren Money Club Kart Facebook uygulaması, yarışmada dünyada ilk kez bir sadakat kart programıyla müşterilere ait sosyal medya hesaplarının eşleştirilmesi ve sosyal medya- CRM entegrasyonu sayesinde müşteri iletişimine hız katması özellikleriyle ön plana çıktı.

Şu ana kadar 58 binden fazla kullanıcının kartını kayıt ettirdiği Money Club Kart Facebook uygulaması, Money Club Facebook sayfası üzerinden kullanıcıların, düzenlenen yarışmalara, uygulamalara veya özel kampanyalara, ek bir form doldurmadan katılmalarını sağlıyor.

Uygulamayla, Facebook üzerinden müşterilerin kazandıkları ödüller, Money Club kartlarına tanımlanıyor ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Kartını Facebook hesabıyla eşleştirmiş bir müşteri, ayrıca sosyal medya üzerinden bir soru sorduğunda kontak bilgisi talep etme gibi adımlarla uğraşmadan istediği cevaba hızlıca ulaşabiliyor.

Böylece çevrimiçi ve çevrimdışı müşteri deneyimi, Facebook ve Migros Grup mağazaları arasında kurulan bağla pekiştiriliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Global Bilgi Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Fahri Arkan, Turkcell Global Bilgi olarak klasik müşteri hizmetlerinin çok ötesinde sundukları çözümlerle müşterilerin işlerinde hep bir adım önde olmalarını sağladıklarını belirtti.

Sahip oldukları üstün teknolojik altyapı ve uzman ekiple ortaya koydukları inovatif çalışmalarla hem yurt içi ve de yurt dışında büyük beğeni topladıklarını hem de önemli ödüllerin sahibi olduklarını dile getiren Arkan şunları kaydetti:

“Migros için 3 sene önce hayata geçirdiğimiz ve yenilikçi uygulamalarımız sayesinde dinamiğini hiç kaybetmeyen Money Club Kart Facebook uygulaması da büyük beğeni toplayan işlerimizden bir tanesi. Turkcell Global Bilgi ve Migros iş birliği ile hazırladığımız ‘Migros Facebook Sayfası’ için aldığımız 5 ödüle ‘En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’nü de eklemek bizler için mutluluk verici.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir