Moovit, ücretsiz ‘Moovit for Developers’ı duyurdu

Dünyanın 1 numaralı toplu taşıma uygulaması olan Moovit, web ve uygulama geliştiricileri için tüm web sitelerine kolaylıkla eklenebilen veya bir Android veya iPhone uygulamasına entegre edilebilen ücretsiz Moovit for Developers’ı duyurdu.

Artık tek bir tıklamayla, sitedeki ziyaretçiler, mevcut konumlarından işletmenin bulunduğu yere gitmek için tüm toplu taşıma seçeneklerini görebiliyorlar.

Moovit for Developers, Moovit’in 90 milyondan fazla kullanıcısından alınan günde 200 milyon yeni veri noktası ile dünyanın en büyük toplu taşıma veri havuzu deposu olan Moovit’in yol tariflerini kullanıyor.

Moovit Ürün Grup Başkan Yardımcısı Yovav Meydad, “Moovit Yol Tarifi Web Widget’ını bir web sitesine eklemek bir şirketin, işletmenin, AVM’nin veya üniversitenin toplu taşımayla konumuna daha fazla ziyaretçi çekebilmesinin en basit yoludur” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir