n11.com’un yeni CEO’su Won Yong Jo

Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de Türkiye’de yapılan en büyük e-ticaret yatırımı olarak kurulan ve Nisan 2013’te tüketiciler ile buluşan n11.com’un yeni CEO’su, Won Yong, Jo oldu.

Won Yong, Jo, uzun yıllardır küresel çapta e-ticaret ve bilişim sektöründe kazandığı deneyimleri; n11.com’un ve sektörün gelişimine katkı sağlamak, aynı zamanda tüketicinin e-ticaret eğilimini güçlendirmek odaklı çalışmalar için kullanacak. Won Yong, Jo, n11.com’a katılmadan önce SK Planet SEA Daire Başkan ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Won Yong, Jo’nun ekibe katılmasından son derece memnun olduklarını ifade eden n11.com’un İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato yeni atamaya ilişkin olarak şunları söyledi:

“Kurulduğumuzdan bu yana geçen üç yıllık süreçte, son derece hızlı ve istikrarlı bir büyüme göstererek sektörün en önemli oyuncuları arasına giren n11.com, bir başarı hikayesi olarak görülüyor. Yolun ikinci kısmında bizi daha yüksek hedeflere taşıyacak ve e-ticaretin dünyadaki gelişimini Türkiye’ye yansıtacak olan Won Yong Jo’yu aramızda görmekten çok mutluyuz. Won Yong Jo bilgi ve uluslararası tecrübesiyle Türkiye’de e-ticaret kavramını daha da ileriye taşıyacaktır.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir