NBA, Vine’da bir milyar gösterimi aşan ilk kuruluş oldu

Ulusal Basketbol Birliği (NBA), Vine’da bir milyar gösterimi aşan ilk kuruluş oldu.Bu yeni rekora, NBA hesabının Nisan’da bir milyon Vine takipçisine ulaşan ilk lig olmasından yalnızca bir ay sonra ulaşıldı.

2013’teki NBA Finalleri sırasında Chris Bosh practicing three-pointers videosuyla platforma giriş yaptığından beri maç özetleri, kamera arkası erişimi ve oyuncular ile Vine fenomenlerinin oluşturduğu eşsiz içeriği taraflarlarla buluşturan NBA, 1.45 milyondan fazla takipçisi ile tüm spor ligleri, takımları ve oyuncuları arasında Vine’ın en fazla takipçi sayısına ulaşan profilini oluşturdu.NBA All-Star 2015’te ise Zack LaVine’s Slam Dunk performance videosu, ligin gösterim sayısını 33 milyon daha ileriye taşıdı.

2014-15 sezonunda NBA.com ve NBA uygulaması, dünyanın birçok yerinden taraftarlarının oluşturduğu 4.2 milyarlık video gösterimi ile bir sezonda en yüksek video gösterimini elde ederek yeni bir lig rekoru kırdı.

Bu haftanın dönüm noktasını kutlamak için ise NBA, en çok izlenen Vine videolarını tekrar paylaşacak ve NBA efsanelerinin özel olarak arşivlenmiş videolarından içerikler sunacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir