Hayu

NBCUniversal International’ın yayın platformu Hayu Türkiye’de

NBCUniversal International’ın aboneliğe dayanan realite TV hizmeti Türkiye’de yayın hayatına başladı. The Real Housewives, Below Deck, Million Dollar Listing, Keeping Up With the Kardashians gibi popüler reality show’ların tüm sezonları ve diğer yan içerikleriyle birlikte 300’den fazla şov ve 9000’den fazla premium realite TV içeriği sunuyor.

Hayu – NBCUniversal International’ın tamamen realite türüne dayanan ve aboneliğe bağlı hizmeti Türkiye’de izleyiciyle buluştu. Hayu, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde kazandığı başarılarından sonra Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor.

Telefon, tablet, televizyon, konsol ve web gibi tüm cihazlarda doğrudan tüketiciye ulaşan Hayu, The Real Housewives, Below Deck, Million Dollar Listing, Keeping Up With the Kardashians gibi popüler reality show’ların tüm sezonları ve diğer yan içerikleriyle birlikte 300’den fazla şov ve 9000’den fazla premium realite TV içeriği sunuyor.

Ev ve Tasarım, Flört Etme, Yemek, Gerçek Suç ve Moda

Hayu’nun içerik kapsamı realite türü severlere eşsiz bir hizmet veriyor. Üyelere Ev ve Tasarım, Flört Etme, Yemek, Gerçek Suç ve Moda gibi türlerle kapsamlı seçenekler sunuyor. Ayrıca, bu şovların büyük çoğunluğu ABD ile aynı gün yayınlanıyor. Böylece, izleyicilerin ‘’spoiler’’ konusunda endişelenmelerine gerek kalmıyor.

NBCUniversal’ın Genel Müdür’ü Hendrik McDermott, “Dünyaca ünlü realite içeriğimizi Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa’da 15 ülkeyle buluşturduğumuz için heyecan duyuyoruz. Bu bölgelerde izleyicilerimize hizmet verme adına platformlar ve telekomünikasyon şirketleriyle ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir:  Pandeminin çalışan kadınlar üzerindeki etkisi araştırıldı

Ayrıca, McDermott, “Hizmeti dünya çapında 40’tan fazla bölgeye yaymamızı sağlayan yeni bölgelerimiz ile türün hayranlarına en iyi realite TV’yi sunma hedefimiz gerçekleşmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

İzleyiciler, Türkiye’de 7 gün ücretsiz deneme süresinden sonra Hayu’yu aylık 29.9 TL, 6 aylık 147.99 TL, 12 aylık 264.99 TL olarak satın alabilecekler.

Hayu nedir? Hangi ülkelerde faaliyet gösteriyor?

Hayu, Comcast’in bir bölümü olan NBCUniversal’ın sahibi olduğu ve 2016’da kullanıma sunulan abonelik tabanlı bir video akış hizmetidir.

Mart 2016’da Birleşik Krallık, İrlanda ve Avustralya’da, ardından Kasım 2017’de Norveç, İsveç, Finlandiya ve Danimarka’da kullanıma sunuldu.

Sonrasında, Eylül 2018’de Kanada’ya, Aralık 2018’de Benelüks’e ve Ekim 2019’da Güneydoğu Asya’da Kasım 2020’de Almanya ve Avusturya’da, ardından Şubat 2021’de Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti ile Aralık 2021’de Hindistan’da kullanıma sunuldu.

2022 Ekim itibariyle ise Hayu ailesine Arnavutluk, Andorra, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Yunanistan, Kosova, Malta, Karadağ, Kuzey Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya ve Slovenya katıldı.

Atlarla insanlar arasında ne fark var? | Kitap: Çalışılmayan Bir Dünya – Daniel Susskind

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir