Nissan, yeni Qashqai için Blippar’ı kullandı

Nissan, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılan Blippar uygulamasını Türkiye otomotiv sektöründe, çok kanallı iletişimle kullanan ilk marka oldu. Tüm akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilen uygulama ile Yeni Qashqai keşfedilmeyi bekliyor.

Nissan, Yeni Qashqai modeli ile crossover segmentine ilham verirken, Türkiye otomotiv sektöründe de bir yeniliğe imza attı. Akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilen Blippar uygulaması otomobil severlere Yeni Qashqai’yi tanıma fırsatı sunuyor.

Basılı materyallerin interaktif hale getirilmesini sağlayan Blippar uygulaması, akıllı telefonlara yüklendikten sonra ilan ve broşürlerin üzerine tutularak Yeni Qashqai için tasarlanmış animasyon içeriğe ulaşılabiliyor.

Uygulamayla yeni Qashqai’nin merak edilen tüm detaylarına, test sürüşü formuna ulaşılabiliyor. Ayrıca animasyon yeni Qashqai ile fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşma olanağı da sunuyor. Nissan, Blippar uygulaması ile yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir