Nokia Lumia 1520 Avea bayilerinde

Avea, teknolojinin en son trendleri ve en yeni cihazlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 6 inç büyük ekranı ve üstün performans özellikleriyle dikkat çeken Nokia Lumia serisinin en yeni modeli Lumia 1520, 6 Şubat’tan itibaren 24 ve 36 ay taahhütlü veya peşin ödeme seçeneklerinin yanısıra, aksesuar hediyeleriyle birlikte Avealılarla buluşuyor.

Nokia Lumia 1520’ye, Avea’nın avantajlı fiyatlarıyla, tarifelerine ek 46 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak isteyenlere, ilk 3 ay 100 MB internet; peşin fiyatına 2.199 TL ödeyerek sahip olmak isteyenlere ise ilk 3 ay boyunca 250 MB internet hediye ediliyor.

Avea, kesintisiz mobil iletişimin keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için 250 MB, 1GB veya 4GB seçenekleri olan internet paketli teklifler ve konuşma, SMS ile internet paketlerinin birlikte sunulduğu “Her Şey Dahil Paket” seçenekleriyle abonelere farklı teklifler sunuyor.

Avea İletişim Merkezleri’nden Nokia Lumia 1520’yi alan tüm Avealılar’a ise Lumia 1520’nin orijinal koruyucu kılıfı ve kablosuz şarj plakası da yine Avea’nın hediyesi.

NokiaLumia1520b

En son Windows Phone sürümü, 6 inçlik 1080p Full HD ekranı, 32 GB dahili hafıza özelliğiyle meraklılarıyla buluşan Nokia Lumia 1520, kullanıcıya üstün bir performans deneyimi sunuyor.

20 megapiksel PureView kamerasıyla kaliteli bir fotoğraf deneyimi yaşatan cihaz; Nokia Storyteller uygulamasıyla ise fotoğrafları harita üzerinde konumlandırırarak anıların öyküleştirilmesine de yardımcı oluyor.

Nokia Lumia 1520, dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync uygulamalarıyla iş hayatını da kolaylaştırıyor.

Sunduğu üstün performans ve teknolojiyle, hayatını kolaylaştırmak isteyen tüm kullanıcılar için çok iyi bir alternatif olan Nokia Lumia 1520, sarı, beyaz, siyah ve parlak kırmızı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyiminin Nokia Lumia 1520’ye taşındığı noktasının altını çizen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül; Avea olarak, müşterilerine en yeni trendleri ve ürünleri sunuyor olmanın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi, 2014’te de sunduğumuz ayrıcalıklı ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan kapsamlı tekliflerle en yeni trend ve son teknoloji cihazları müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Abonelerimiz, üstün performansı ve teknolojisiyle, hayatını kolaylaştırmak isteyen tüm kullanıcıların dikkatini çeken Nokia Lumia 1520’ye 24 ve 36 ay taahhütlü veya peşin ödeme seçenekleriyle Avea İletişim Merkezleri’nden ulaşabilecekler. Ayrıca, müşterilerimize 81 ilde sunduğumuz çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus ile maksimum hızda internet deneyimini Nokia Lumia 1520’ye de taşıyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir