Nokia Lumia 520 Turkcell’de

Turkcell, Nokia’nın “daha eğlenceli akıllı telefonu” Lumia 520’yi, tarifeye ek ayda 6 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturdu. Büyük ekranı, özel kamera lensleri, rengarenk kapak seçenekleri, Nokia’nın muzik servisi olan Mix Radio  ve 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi  gibi güçlü donanım özelliklerine sahip Nokia Lumia 520’yi Turkcell İletişim Merkezleri ya da turkcellmagaza.com’dan satın alabilecekler.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, akıllı telefon deneyimini yaygınlaştırmak ve geniş kesimlerin mobil internetin nimetlerinden faydalanmasını sağlamak için uygun koşullu akıllı telefon kampanyalarına devam ediyor. Turkcell’in yeni Nokia Lumia 520 kampanyası, yüksek kaliteli donanım özelliklerini uygun fiyatlarla bir araya getiriyor.

Daha eğlenceli akıllı telefon Nokia Lumia 520, 24 ay boyunca  tarifeye ek ayda 6 TL’den başlayan fiyatlarla 07 Haziran 2013’ten  itibarenTurkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda Turkcell’lilerle buluşuyor. Tavsiye edilen satış fiyatı 599 TL olan Nokia Lumia 520, 24 ay boyunca Turbo internet paketi ile birlikte ise aylık 40 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tek tıkla sihirli fotoğraflar  

Nokia’ya özel dahili dijital lenslere sahip Nokia Lumia 520’nin Cinemagraph özelliği, görüntülere hareket katma imkanı sağlıyor. Akıllı Çekim’i kullanarak tek tıkla birçok fotoğraf çekebilen Lumia 520 kullanıcıları, mükemmel çekime ulaşabiliyor, fotoğrafları zahmetsizce düzenleyebiliyor. Panorama lensi ise geniş açılı fotoğraflarla bütün bir manzarayı hatıralar arasına kaydetmeyi mümkün kılıyor. Yüksek ekran hassasiyetiyle de dikkati çeken Nokia Lumia 520 ile her koşulda telefonu yüksek potansiyelde kullanmak mümkün. Uzun tırnaklar ya da eldivenler Nokia Lumia 520 ile yazma, sohbet etme ya da internette dolaşma keyfini azaltmıyor.

Eğlence ve işlevsellik bir arada  

Nokia Lumia 520, ücretsiz müzik ve navigasyon uygulamalarıyla eğlence ve işlevselliği kullanıcılarla buluşturuyor. Nokia Mix Radio ile uzmanların hazırladığı 150’den fazla müzik listesinden birini seçmek ya da kişiye özel çalma listeleri oluşturmak mümkün.   Ücretsiz navigasyon özelliği sunan HERE Maps ise belirlenen hedefe hızlı ve kolay şekilde ulaşmayı sağlıyor. Here Drive ile araçlar için sokak sokak yol tarifi almak ve HERE Transit ile toplu taşımayla bir yerden bir yere gitmenin en kolay yolunu öğrenmek de Nokia Lumia 520’nin fark yaratan özellikleri arasında yer alıyor.

Nokia Lumia 520’nin Teknik Özellikleri

  •  İşlemci: 1 GHz Çift Çekirdek İşlemci
  • İşletim Sistemi: Windows Phone 8 İşletim Sistemi
  • Ekran boyutu: 4 inç dokunmatik ekran 480×800
  • Kamera: 5 MP Kamera ile farklı çekim modları (akıllı çekim, panorama); üstün düşük ışık performansı ve Otomatik Görüntü Sabitleme
  • Ağırlık: Pil ile 124 gram
  • Boyutlar: 119.9 x 64 x 9.9 mm
  • Hafıza: 64 GB’ye kadar Micro SIM Kart

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir