Nokia Müzik+ servisi Türkiye’de

Nokia’nın Lumia serisi telefonlarla getirdiği yeniliklerin en beğenilenlerinden olan müzik servisini aylık cüzi bir ücretle daha profesyonel seviyelere taşıyan Nokia Müzik+ 13 Mart’ta Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Sınırsız Mix Radio listesini telefona indirip çevrimdışı dinleme imkanı sunan Nokia Müzik+ istenen sayıda parça atlamaya da imkan veriyor.

Üstelik tüm şarkılar yüksek kalitede dinlenebiliyor. PC veya tabletler dahil olmak üzere, internet bağlantısına sahip herhangi bir cihazdan Nokia Müzik listelerini dinlemeyi de sağlayan Nokia Müzik+ ayda sadece 4,99 TL* fiyatla müzik dinleme keyfini doruğa çıkarıyor.

Nokia Lumia kullanıcılarının tam 7 gün boyunca ücretsiz deneyebileceği Nokia Müzik+, mevcut Nokia Müzik uygulamasının üzerinden kolaylıkla aktive edebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir