güvenlik

Online Telefon Alıp Satın; Easycep Farkı ile

Sık sık telefon değiştirme isteğimizin gelişen teknoloji ve artana telefon çeşitliliği ile doruk bir noktaya ulaştığını söylemek mümkün. Artık daha iyisi çıkınca, daha gelişmiş özelliklere sahip telefonlar piyasaya sürülünce ister istemez onları kullanmak istiyoruz. Easycep de tam olarak bunu yapmak isteyen bizlere hitap ediyor.

Easycep Farkı ile Telefon Almak

Çok pratik bir şekilde site içinden işlem gerçekleştirmek mümkündür. Öncelikle birçok seçenek var. İstediğiniz marka ve modelde bir telefon almak ve bunu uygun fiyatlar dahilinde yapmak herkesin istediği bir şeydir. Easycep ile bu mümkün…

Sıfıra yakın olarak nitelendirilen bu telefonlar alındıkları andan itibaren önemli işlemlerden geçerek bu nitelendirilmeye hak kazanırlar. Veriler tamamen silinir bu sebeple önceki sahibine ait telefonda hiçbir şey kalmaz. Sıkıntılı parçalar geri dönüştürülür ve yerine yenisi konulur bu sayede telefon o halinden çok daha kullanışlı bir hal alarak kullanımınıza sunulur. Hem bu geri dönüşümü desteklemek hem de teknolojinin son nimetlerinden en uygun ve maddi olarak bizleri zorlamayacak biçimde kullanabilmek adına Easycep hayatımızı kolaylaştırır.

Easycep Farkı ile Telefon Satmak

Telefon satmak isteyen herkesin korkulu rüyası kandırılmaktır belki de. Ederinden daha ucuza satmak satıcılar açısından bir kayıptır. Bu sebeple günlerce belki de aylarca birçok yerden fiyat alır ve bir değerlendirme yaparak ancak satış işlemini gerçekleştirebiliriz. Ancak Easycep sizin ürününüze bir fiyat biçer ve sonrasında tamamen ücretsiz bir biçimde ürününüz https://easycep.com/ a ulaştırılarak bu fiyatın doğruluğu belirlenir. Gerekirse daha yüksek bir ücret veya düşük bir ücret alabilirsiniz. Ürününüz emin ellerde incelenir ve son bir fiyat belirlenir. Bu teklif 5 gün geçerlidir sonrasında teklifte değişiklikler olması mümkündür.

Telefonunuzun var ise problemleri giderilerek satışı gerçekleşir ve siz ürününüzün ne kadara satıldığını görebilme şansı da bulursunuz. İsterseniz takas işlemi de gerçekleştirerek ya kendi telefonunuzun ederi kadar bir telefon alabilir ya da belli bir miktar daha ekleyerek istediğiniz ürün ile değiştirebilirsiniz. Tüm bu imkan çeşitliliği ile Easycep telefon almak ve satmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir