Panasonic

Panasonic, yeni 4K 1 çipli DLP lazer projektör serisini tanıtıyor

Panasonic PT-RDQ10 Serisi, izleyiciler için harika yakın plan ve sürükleyici izleme deneyimleri sunarken, prodüktörler için de kurulum ve entegrasyonu standart hale getiriyor.

Panasonic müzeler, sanat galerileri ve sergiler için ideal muhteşem yakın plan ve sürükleyici izleyici deneyimi için 4K ekran çözünürlüğünü sunan yeni 1 Çipli DLP lazer projektör Serisini bugün tanıttı. Panasonic PT-RDQ10 Serisi, izleyicileri ayrıntılı 4K görüntüler, canlı ve doğal renk çoğaltması ile etkilemek isteyen eğlence, kiralama ve şirket organizasyonları için tasarlandı.

Sıfır ofsetli isteğe bağlı ET-DLE020 Ultra Kısa İzdüşümlü Yakınlaştırma Lensi, geniş ölçekli görüntülerin en dar noktalarında bile gölgesiz şekilde yansıtılmasını ve çok yönlü bir kullanımın oluşturulmasını sağlıyor. Seri net ve zengin ayrıntılarla donatılmış görüntüleri sunmak için benzersiz bir tek eksenli piksel kaydırma teknolojisi olan Pürüzsüz Piksel Sürücüsü’nü kullanarak 4K (3840 x 2160) çözünürlük sunuyor.

Güncellenen Zengin Renk İyileştirici, daha canlı renklerle renk çoğaltmasını iyileştiriyor ve sanat eserleri gibi en ayrıntılı görselleri bile orijinaline sadık kalarak yeniden oluşturuyor. Eğimli yüzeyler için iyileştirilmiş siyah kenarlık ayarları, karanlık sahnelerin mükemmel kenar düzeltmesi için parlaklık bütünlüğünü daha da iyileştiriyor.

HDMI ve HDBaseT tabanlı DIGITAL LINK terminallierinin yanı sıra projektörler, mevcut altyapılara uyacak şekilde 12G-SDI veya DisplayPort gibi isteğe bağlı SLOT NX arayüz kartlarıyla donatılabiliyor. Önceden etkinleştirilen Geometry Manager Pro yükseltme kitleri, sofistike maskeleme işlevlerini ve otomatik çok ekranlı kalibrasyonu mümkün kılarak en karmaşık kenar düzeltme ve projeksiyon haritalama kurulumu süreçlerini bile kolaylaştırıyor.

Remote Preview Lite, içeriğin bilgisayar üzerinden uzaktan kontrol edilmesini sağlarken Smart Projector Control uygulaması ise NFC işleviyle OSD menüsünü yansıtmadan ayarlamaların yapılmasını destekliyor. PT-RDQ10 Serisi, zengin özelliklerine ve 4K çözünürlüğüne rağmen yepyeni bir kabin tasarımında diğer Panasonic 1 Çipli DLP modelleriyle aynı kompakt gövde boyutlarını sürdürüyor.

Hermetik olarak sızdırmazlığı sağlanan optik blok, 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen çalışmaya katkıda bulunurken lazer fazlalığı sürekli çalışma gerektiğinde güvenilirliği artırıyor. Panasonic PT-RDQ10 Serisi, Ekim 2021’de piyasaya sunulacak.

TCL 10 TAB MAX tablet bilgisayar kutu açılışı ve ön inceleme

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir