Panasonic yeni ürünlerini CES 2013’te tanıtıyor

Panasonic, CES 2013 Fuar’ında otomotiv ve havacılık için geliştirdiği eğlence sistemleri, güvenlik çözümleri ve güneş enerjisi üretimi çözümleri gibi gitgide büyüyen kurumsal çözüm işkolundaki yeni gelişmeleri ve son tüketiciye yönelik yeni televizyon, ses sistemleri, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri ve kişisel bakım modellerini sergiliyor.

Panasonic gitgide büyüyen çözüm işkolunu, otomotiv ve havacılık için geliştirdiği eğlence sistemlerini, mağazalar için geliştirdiği dijital levhalar ve güvenlik çözümlerini ve daha geniş çaptaki çözümler kolunun bir parçası olan güneş enerjisi üretimi çözümlerini ziyaretçilere sergiliyor.

2013 Smart VIERA televizyonları, ses sistemleri, LUMIX dijital fotoğraf makineleri ve kameralar gibi yeni ürünler de fuarda yer alıyor. Ayrıca ziyaretçiler, 2013 modellerinin sunduğu avantajları interaktif olarak ilk elden deneyip görme fırsatına sahip oluyorlar.

Standa gelen ziyaretçiler, elektrikli süpürge, mikrodalga fırınlar ve küçük ev aletlerine ek olarak Nano saç kurutucuları ve saç şekillendiricileri gibi en son kişisel bakım ve güzellik ürünlerini de test edebiliyorlar.

Panasonic CES etkinliği online olarak takip edilebiliyor:  http://panasonic.com/CES

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir