Philips Hue ile aydınlatma şimdi daha akıllı

Aydınlatma tasarımcılarının özenle seçtiği 30 yeni renkli ışık sahnesi ile mekanınızı anında değiştirin
Eindhoven, Hollanda – Aydınlatmada dünya lideri Signify (AEX: LIGHT), iOS ve Android tabanlı cihazlara yönelik Philips Hue uygulaması için önemli bir güncelleme yayınladı. Tüketiciler uygulamanın mevcut özelliklerinde yapılan iyileştirmelerin yanı sıra yeni özelliklerden de faydalanacak, böylece Philips Hue ev aydınlatma sistemini hızla ve kolayca kişiselleştirerek kontrol edebilecekler.

Signify Ev Sistemleri ve Armatürler Pazarlama ve Ürün Yönetimi Bölümü Başkanı Jasper Vervoort; “Akıllı ev aydınlatmamızı daha da akıllı hale getirdik. Yeni bir görünüme kavuşan uygulamamızı kullanmak artık her zamankinden daha kolay. Yeni özellikler arasında oda ayarlarını kolaylaştıran kısa yollar ile yeni renk seçimi özelliğinin yanı sıra ruh halinize ya da içinde bulunduğunuz özel anlara uygun 30 yeni özel sahne de yer alıyor. Güncellemeyi tasarlarken, aydınlatma tasarımcılarının, kullanıcı deneyimi uzmanlarının ve en önemlisi de müşterilerimizin önerilerine kulak verdik. Sonuç, dünyanın en çok sevilen akıllı ev aydınlatma sistemine yakışan bir uygulama oldu” şeklinde konuştu.

Evinizi daha akıllıca aydınlatmak için basit yönlendirme

Sahip olduğu yeni görünümüyle, Philips Hue uygulaması elverişli kısa yollar sunarak kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyor. Böylece, Philips Hue akıllı aydınlatma sisteminizi birkaç basit dokunuşla ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin, uygulama içerisinde oda ayarlarına veya tekli ışıklara basılı tutarak rengi değiştirebilir ya da son kullandığınız dört sahneye ayarlayabilirsiniz.

İstediğiniz ambiyansı kolayca yaratın

Yeni renk seçimi özelliğini kullanarak, aydınlatmanızı olağanüstü bir deneyime dönüştürün. Bu sayede, bir odadaki ışıkları gruplandırabilir, oluşturduğunuz grupları dağıtabilir ve paletten tam istediğiniz tonda beyaz ya da renkli ışık seçimini kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca uygulama, aydınlatma tasarımcılarımızın özenle seçtiği 30 yeni sahne ile birlikte sunuluyor. Basit bir dokunuşla Honolulu’da günbatımının keyfini çıkarabilir, Londra’nın Soho bölgesinde gece gezintiye çıkabilir ve aydınlatmayı ruh halinize uygun hale getirebilirsiniz. Buna ek olarak uygulama güncellemesi ile daha fazla sahne arasından seçim yapabilir ve kendi kişisel sahnenizi kolaylıkla yaratabilirsiniz. Uygulama, en sevdiğiniz fotoğraflardan ana renkleri alır ve bunları aydınlatmaya uygulayarak fotoğraflarınıza hayat verir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir