Zula

PlaySultan’da Zula Altın İndirim Sezonu Başladı!

PlaySultan, sevilen online oyun Zula’nın yetkili dijital ürün satıcısıdır. PlaySultan, oyuncuları sevindirecek bir haberle karşımıza çıkıyor. Zula Altını ürünlerinde sınırlı süreyle geçerli olacak indirimlerle oyuncuların karşısına çıktı.

PlaySultan, Türkiye’de dijital ürün ve dijital pin sektöründe en önde gelen platformlardan biridir. PlaySultan’ın sektördeki 14 yılı aşkın süredir tecrübesi ve güvenilirliği ile oyuncuların bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Hem yurt içi hem de yurt dışında pazarın en önde gelen platformlarından biridir. PlaySultan’dan oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Zula oyuncuları için kaçırılmayacak olan bu fırsat kampanyası ile Zula Altını ürünlerinde büyük indirimler kısa süreliğine başlatıldı. İndirimler bitmeden https://www.playsultan.com/zula-altin adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Zula Oyuncularının Tek Tercihi PlaySultan!

Zula, MMOFPS türünde ilk Türk yapımı oyundur. 2016 yılında çıkışıyla birlikte Türkiye’de ve dünya çapında adından sıkça söz ettirmiştir. Büyük kitleler tarafından oynanan oyun günümüzde de halen popülerliğini korumaktadır. Zula oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir oyundur. Oyunda iki farklı düşman grubu vardır ve oyunun içindeki mücadele bunun üzerine kurgulanmıştır. Ekiplerinden birinin adı Zula, diğerinin adı ise Gladyo’dur. Oyun içerisindeki haritalar Türkiye’dedir ve Türk karakter bulunmaktadır. Zula içerisinde çeşitli oyun modları bulunmaktadır. Ölüm maçı, dereceli maç ve battle royale modları en çok tercih edilen modlardır. Oyuncular modu seçip belirlenen kurallar çerçevesinde odalarını oluşturabilir ve diğer oyuncular katılarak Zula keyfini çıkarmaya başlayabilirler.

Zula oyununun içinde kullanılan oyun parası gerçek parayla satın alınan birim Zula Altın olarak geçmektedir. Zula Altın ile oyun içinde ekipman, silah, cephanelik, takviye ürünleri alabilirken bunun yanında kozmetik kaplamaları da satın alabilirsiniz. Oyun içerisindeki silahlarınıza artı basarken, silahlarınızın görünüşünü özelleştirmek diğer çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi ekstra güzel bir hissiyat vermektedir. Zula Altın almak için adres ise PlaySultan’dır. PlaySultan’ın kısa süreli kampanyasından faydalanarak Zula Altın Fiyatı sayfasından e-pinlerinizi anlık teslimat ile güvenli ve kolay şekilde satın alabilirsiniz. PlaySultan’ın oyuncuları sevindiren bu kısa süreli kampanyasını bitmeden değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz!

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir