reeder’dan çıkarılabilir klavyeli tablet

reeder, Microsoft’la yaptığı işbirliği sonucu tak-çıkar klavyesi bulunan ve ister dizüstü ister tablet olarak kullanılabilen W100i model bilgisayarı 699 TL’den satışa sundu.

Sıradan bir dizüstü bilgisayardan hafifliği ve kompakt tasarımı ile ayrışan W100i, Intel’in yeni nesil 4 çekirdekli işlemcisi ile 1.83 Ghz hıza ulaşıyor. Tablet olarak kullanırken 10.1 inç IPS ekran üzerinde tüm oyunları rahatlıkla oynayabilir veya sosyal medyanın tadını çıkarabilirsiniz.

Klavyesini taktığınızda ise cihaz dokunmatik bir notebook’a dönüşüyor ve 2 GB RAM’i sayesinde yoğun iş temponuzda size kolayca ayak uyduruyor. HDMI çıkışı sayesinde TV ya da monitöre bağlayabileceğiniz W100i, hem dizüstü bilgisayar hem tablet bilgisayar ihtiyacını karşılayan inovatif bir ürün.

W100i 130 TL değerindeki 1 yıllık Office 365 bireysel aboneliği hediyesi ile birlikte geliyor. 1 yıl boyunca OneDrive üzerinde 1 TB (1000 GB) depolama alanı ve Skype üzerinden dünyanın her yerinden yurtdışını arayabileceğiniz aylık 60 dakika hediye ediyor.

Word, Excel, Powerpoint gibi Office programlarını da 1 yıl boyunca ücretsiz kullanmanızı sağlayan cihazda alıştığınız desktop ekranını tabletinizde görmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Klasik bir laptoptan daha hafif, daha havalı ve üstelik 12 saate kadar pil ömrü olan W100i’yi kullanmaya başlayın, hayattan geri kalmayın.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir