Roma’da evlendiren site: romadaevlen.com

Abdullah Alemdar’ın kurucusu olduğu Primaluna Organization ve romadaevlen.com, hayatının en güzel teklifini yapmak isteyenlere Roma’da evlenmeyi öneriyor

Hayatınızın en değerli insanına Sevgililer Günü’nde unutulmaz bir evlilik töreni isteyenlere en ideal fırsatı romadaevlen.com sitesi sunuyor. ABD ve İtalya’da eğitim gören Abdullah Alemdar’ın kurucusu olduğu ve yine Alemdar’a ait organizasyon şirketi Primaluna Organization ile birlikte hareket eden romadaevlen.com, Roma’da evlenmeyi ve bunu Sevgililer Günü hediyesi olarak vermeyi öneriyor.

romadaevlen.com, gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda planlanan evlilik töreniyle hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Gelin ve damat adaylarının hatıralarında unutulmaz izler bırakacak evlilik töreni fiyatlarının 2.500 eurodan başladığını belirten Abdullah Alemdar, gelin ve damat adaylarına farklı tören alternatifleri sunduklarını söyledi.

Yılda ortalama 40 çifti Roma’da evlendirdiklerini kaydeden Alemdar, “Düzenlediğimiz törenlerin tüm ayrıntıları gelin ve damadın talepleri doğrultusunda gerçeğe dönüştürülüyor. Sadece evlilik töreni değil, evlenme teklif etmek isteyenler için de alternatif programlarımız var. Bu sayede Sevgililer Günü’nde evlilik teklif etmek çiftlerin anılarında unutulmayacak izler kalırken biz de bunun bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Primaluna Organization’ın Roma’da en kolay ve sorunsuz şekilde evlenmek isteyenlerin hayalini gerçekleştirmek üzere kurulduğunu da dile getiren Abdullah Alemdar, “Dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Roma’da evlenmek, hazırlıkların her adımını sorunsuz bir şekilde organize edebilmek zor gözükse de Primaluna ile bütün hazırlığınız problemsiz bir şekilde gerçeğe dönüşüyor” diye konuştu.

Primaluna Organization, gerek organizasyon tecrübesi gerekse de İtalya asıllı bir şirket olması sebebiyle, bu özel gününüzü en mükemmel şekilde organize edebilecek donanıma sahip bir firmadır. Organizasyon ekibimiz, bu özel günlerde karşılaşılabilecek her türlü problem ve aksiliğin hızlı bir şekilde çözülmesi için her an hazırlıklıdır.

Abdullah Alemdar, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimine ABD UCSB başladı, İtalya European School of Economics’te tamamladı. Eğitiminin ardından, aile şirketleri olan Lop-Nur Sirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu Üyeliği’ne getirildi. Bu görevine halen devam eden Alemdar grup şirketlerinin yurt dışı operasyonlarını yürütüyor. Uzun yıllar Roma’da yaşayan ve burada evlenmek isteyen çiftlerin yaşadığı sıkıntılara tanık olan Abdullah Alemdar, romadaevlen.com web sitesi ve Primaluna Organization Şirketi’yle bu ihtiyaca cevap veriyor ve profesyonel destek sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir