Rus malı YotaPhone B.A.E’de satışa çıktı

Rus yapımı akıllı telefon YotaPhone’un imalatçısı ve ana distribütörü olan Yota Devices şirketi tarafından Lenta.ru internet portalına yapılan açıklamada, telefonun Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa çıktığı bildirildi.

B.A.E’de faaliyet gösteren Jumbo Electronics elektronik mağazalar zinciri ve bu şirketin iletişim ortağı olan Etisalat tarafından satılacak olan YotaPhone’a, Etisalat operatöründen hat alan kullanıcılar seçtikleri tarife planlarına göre ya bedava ya da ciddi bir indirim ile sahip olabilecek.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, Rusya’da 19990 rubleye (yaklaşık 1200 lira) satılan telefonun B.A.E.’deki fiyatı ise 2199 dirhem olacak.

Rusya’da geçtiğimiz yılın Aralık ayında satışa çıkan telefon, B.A.E’nin dışında İspanya, İtalya, Portekiz, Fransa, Avusturya, Almanya, Polonya, Danimarka ve İngiltere olmak üzere 9 ayrı ülkede daha satılıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir