Samsung Galaxy Note 3 4 Eylül’de tanıtılacak

Samsung Electronics’in yeni Galaxy modeli, 4 Eylül Çarşamba günü IFA 2013 kapsamında Berlin’de tanıtılacak. Tanıtım toplantısı www.gununotet.com adresinden Türkçe olarak canlı yayınlanacak.

Samsung Electronics, IFA 2013 kapsamında, 4 Eylül Çarşamba günü Berlin Tempodrom’da tanıtacağı yeni Galaxy modelini canlı yayında tüm dünya ile paylaşacak.

Samsung’un en yeni Galaxy’sini canlı yayında izlemek için www.gununotet.com web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

4 Eylül tarihinde Türkiye saatiyle 20.00’de Berlin’de gerçekleştirecek Unpacked etkinliği ile ilgili tüm görüşlerinizi #gununotet hastag’i ile sosyal medyadan da paylaşabilirsiniz.

GALAXY NOTE 3’ÜN BEKLENEN ÖZELLİKLERİ

Muhtemelen söz konusu cihaz Galaxy Note 3 olacak. Hatta bazılarına göre, Unpacked 2013 Episode 2’de şirketin akıllı saat tanıtması bile bekleniyor.

Ön bilgilere göre, Samsung Galaxy Note III, 5,7-6 inç ekrana sahip olacak. Ayrıca bir versiyonunda sekiz çekirdekli Exynos 5420 işlemci diğer versiyonunda ise dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci olacak.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, cihaz, 3 GB işlem belleğe ve muhtemelen görüntü sabitleyici sistem özelliği olan 13 Megapiksellik kameraya sahip olacak.

Ayrıca, LTE-A (LTE-Advanced) desteklemesi ve yeni işletim sisteminin Android 4.3 Jelly Bean olması bekleniyor. Tabii ki geleneksel S Pen kalem ve paket programlar da dahil olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir