Samsung Galaxy S7 ve S7 edge ön sipariş fırsatıyla Teknosa’da

Teknosa, müşterilerine Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonlarına ön sipariş fırsatıyla sahip olma imkanı sunuyor.

Teknosa tarafından yapılan açıklamaya göre, geçen ay Barcelona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresinde (GSMA) tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonlar, Teknosa mağazalarındaki yerini alacak.

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonlar, 4 Mart’ta “www.teknosa.com”da, 11 Mart’ta ise tüm TeknoSA mağazalarında ön siparişle satın alınabilecek. Söz konusu akıllı telefonlar 18 Mart’ta ise Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm Teknosa mağazalarında müşterilerle buluşacak.

Samsung Galaxy S7 2 bin 799 liralık, S7 edge ise 3 bin 299 liralık satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Ön satışla, stoklarla sınırlı Samsung orijinal Clear View telefon kılıfı hediyeli Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonlarını edinmek için, “www.teknosa.com” veya Teknosa mağazalarının ziyaret edilmesi yeterli oluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir