Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch n11’de satışa çıktı

Uzun pil ömrü ve dayanıklılığıyla öne çıkan Samsung’un yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch n11.com’da satışa açıldı. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modeliyle Samsung’un yeni İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı’nın desteklediği Galaxy Watch, Pembe Altın, Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle n11.com’da virtinde.

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch farklı renk seçenekleri ve şık dizaynıyla n11.com’da satışa sunuldu. Uzun pil ömrü ve dayanıklılığıyla öne çıkan saatin 42 mm modeli 1.999 TL, 46 mm modeli ise 2.199 TL fiyatlarla n11.com’da satışa sunuluyor.

Ayrıca Galaxy Watch’u 17 Eylül tarihine kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerindeki Galaxy Watch Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve 189 TL değerindeki ilave kayış hediye ediliyor.

Samsung Galaxy Watch 80 saatin üzerinde pil ömrü sunuyor

Samsung’un yeni İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı’nı destekleyen, 42 mm’lik modeli ile 45 saatten fazla, 46 mm’lik modelde ise 80 saatin üzerinde pil ömrü sunan akıllı saat Corning’in Gorilla DX teknolojisi ile korunuyor, böylece suya dayanıklı olan cihaz askeri düzeyde dayanıklılık da sunuyor.

Yeni Galaxy Watch, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcısının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor. Bunun yanı sıra hava durumu, ajanda ve sağlık gibi konularda günlük özetler veriyor, iyi bir uyku için analiz yapıyor.

Pembe Altın, Siyah ve Gümüş renk seçenekleri olan akıllı saatin 42 mm modeli 1.999 TL, 46 mm modeli ise 2.199 TL fiyatlarla n11.com’da satışta.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir