SanDisk, ‘En İyi 100 Yenilikçi Şirket’ arasında

Flash bellek depolama çözümleri alanında dünya lideri olan SanDisk dünyanın en yenilikçi şirketleri arasında yer almaya devam ediyor. SanDisk, 2013 yılında Thomson Reuters’ın En İyi 100 Global Yenilikçi Firma listesinde yer almayı başardı. SanDisk, bu listede üst üste üçüncü kez yer aldı.

Thomson Reuters’ın En İyi 100 Global Yenilikçi Firma Listesi’ndeki ödüllendirme yöntemi; patent miktarı, patent alma başarı oranı, şirket portföyünün global erişimi ve patentin etkisi gibi dört kriteri temel alıyor.

Thomson Reuters IP Çözümleri Genel Müdürü David Brown, SanDisk ile ilgili şunları söyledi: “Thomson Reuters’ın En İyi 100 Global Yenilikçi listesinde yer alan firmalar bir kez daha büyümeye yön veren, iş olanakları üreten ve yeni ürünler ve hizmetlere öncülük eden şirketler olduklarını kanıtladılar. SanDisk’i tebrik ediyor ve bu yıllık raporla çalışmalarını ödüllendirmekten onur duyuyoruz.”

SanDisk Başkan Yardımcısı Eric Whitaker ise; “Thomson Reuters’in bir kez daha SanDisk’i yenilikçilik ve fikri mülkiyette bir dünya lideri olarak kabul etmesinden dolayı mutluyuz” derken, “SanDisk bu ayrıcalığı üçüncü kez ard arda kazanıyor. Bu depolama çözümlerinin geleceğini şekillendirecek olan sektör lideri teknolojilere yön vermek için çalışanlarımızın gerçekleştirdikleri çalışmaların onaylanmasıdır” şeklinde konuştu.

25 yıllık bir geçmişe sahip SanDisk, başarı yolculuğuna Silikon Vadisi’nde üç kişi ile başlamıştı. Şirket bugün 5.000’den fazla çalışanı ile dünyaca ünlü bir marka haline geldi. SanDisk, flash depolama çözümlerinde öncü bir firma.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir