Seagate Expansion 1.5 TB özel fiyatıyla ilk kez n11.com’da

Veri depolama alanında dünya lideri Seagate’in kullanım kolaylığıyla yanınızda taşıyabileceğiniz Expansion 1.5 TB veri depolama çözümü özel fiyatıyla ilk kez n11.com’da satışa açıldı. Gücünü USB 3.0’dan alan cihaz, anında depolama alanı ve kullanımı kolay taşınabilir bir çözüm sunar.

n11.com, dijital içeriğin artmasıyla birlikte depolama ihtiyaçları da artan müşterilerinin imdadına koşuyor. Veri depolama alanında en yenilikçi çözümleri sunan Seagate Expansion 1.5TB taşınabilir disk, n11.com’a özel fiyatıyla ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor.

İlk kez n11.com vitrinlerine çıkan 1.5TB’lık model, dijital video, fotoğraf, müzik ve filmlerin harici bir diskte güvenle depolanmasına, istenildiği zaman da kolayca taşınmasına imkân sağlıyor. Cihaz, tek bir USB kablosunun takılmasıyla kolayca kuruluyor, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymuyor.

seagateexpansion1

1.5TB’lık model de ilk kez ve özel fiyatıyla sadece n11.com’da

Seagate Expansion 1.5TB taşınabilir sabit diski, bilgisayara anında depolama alanı eklemeniz ve dosyalarınızı yanınızda götürmeniz gerektiğinde kullanımı kolay bir çözüm sunar. Gücünü 3.0 USB bağlantısından alan disk, hızlı veri aktarma ve kullanım kolaylığıyla günlük hayattaki depolama ihtiyacınıza çözüm sunar.

Dijital verilerde yaşanabilecek kayıplara karşı kullanıcıları düşünerek tasarlanan Seagate Expansion 1.5TB dijital verilerini güvence altına almak isteyen n11.com kullanıcılarını 259,90 TL’lik n11.com özel fiyatıyla bekliyor. Ürün ilk kez n11.com’da satışa açılıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir