Şehir Hatları Vapur Seferleri Cepyol’da

Mobil seyahat acentası Cepyol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinden Şehir Hatları vapur seferlerini dijital ortama taşıdı. Bu şekilde 35’den fazla vapur iskelesinin tüm sefer bilgilerine Cepyol üzerinden kolayca ulaşılabilecek.

Pordiva’nın 2012 yılının nisan ayında start verdiği uygulaması Cepyol ile tüm mobil kullanıcılarına, her an, her yerden, karşılaştırma yaparak en hesaplı otobüs ve uçak biletlerine, en güvenli şekilde ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Son olarak, İstanbul’un keyfini vapurla çıkarmak isteyen mobil kullanıcıları da düşünen Pordiva, Cepyol’a İstanbul Şehir Hatları vapur seferlerini de ekledi. Böylece Cepyol kullanıcıları, İstanbul Şehir Hatları’nın 16 hatta ve 35 iskelede toplam 30 vapur ve 16 yolcu motoru ile yapılan tüm seferlerini saatleri ile birlikte mobil cihazlarından istedikleri anda görebilecek; kıyaslama yapabilecekler.

Cepyol’a son olarak eklenen ve İstanbul’un kent içi deniz ulaşımını sağlayan Şehir Hatları, 2012 yılında toplam 50 milyon 217 bin 951 yolcu taşıdı. Geçen yıl iki yaka arasında karşılıklı geçişleri sağlayan hatlar en çok tercih edilen seferler oldu. 37 milyon 897 bin 124 yolcusuyla Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Karaköy ve Beşiktaş seferleri taşınan toplam yolcu oranının yüzde 75’ini oluşturdu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir