‘Şehirlerarası Mesafe’ uygulaması cepte

Arox Bilişim tarafından geliştirilen “Şehirlerarası Mesafe” uygulaması ile artık bütün mesafeler cebinize geldi.

İki şehir ya da ilçe arasındaki mesafeyi ölçmek için artık harita ya da internete ihtiyaç duymanıza gerek kalmadı. “Şehirlerarası Mesafe” ugulaması Türkiye’nin bütün şehirleri ve ilçeleri arasındaki uzaklıkların bilgisini veriyor.

Bugüne kadar 400 binin üzerinde kullanıcı tarafından indirilen uygulama sayesinde ayrıca rota ve yol tarifi de almak mümkün. Uygulama, İstanbul şehir merkezinden Taksim’e, Ankara şehir merkezinden Kızılay’a olan mesafe bilgisini verirken, varmak istediğiniz noktaya en kısa ve doğru yoldan ulaşmanızı da sağlıyor.

Ayrıca uygulama, mesafeler ya da yol tarifi konusunda destek isteyen arkadaşlarınızla rota ve yol tarifini SMS ve e-posta olarak da paylaşmanıza imkan veriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir