Sennheiser True Wireless

Sennheiser True Wireless Türkiye’de ilk kez n11’de

Ünlü Alman ses sistemleri markası Sennheiser’ın True Wireless kablosuz kulaklıkları müzik deneyimini bir üst seviyeye taşımak isteyenleri bekliyor. Sennheiser’ın distribütörü tarafından 2 yıl garantili satışa sunulan yeni nesil kablosuz kulaklık Türkiye’de ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor.

Ünlü Alman ses sistemleri markası Sennheiser yeni nesil kulaklığıyla müzik severlere son teknoloji bir müzik dinleme deneyimi sunuyor.

Sennheiser True Wireless kablosuz kulaklığı, kusursuz tasarımı ile kulağa tam uyarken sesli yanıt asistanı (Siri, Google Assistan) kullanımı, dokunmatik kontrol işlevleri ve gelişmiş kablosuz teknoloji özelliğiyle müzik deneyimini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Sennheiser True Wireless transparan duyma özelliğine sahip

Müzik dinleme deneyiminin kullanıcıların hayatından hiç eksik olmaması için 2 tam ekstra şarj özelliği ile 4 saatlik bir dinlemeyi 12 saate çıkartan Sennheiser True Wireless kablosuz kulaklık, transparan duyma özelliği ile kulaklığı çıkartmadan dış dünyadan haberdar olmanızı sağlıyor.

İki mikrofonlu gelişmiş teknolojisi sayesinde en gürültülü ortamlarda bile yüksek kalitede iletişim vaat eden yeni nesil kulaklık Smart Control uygulaması ile kullanıcıların ses karakterini kendi isteklerine göre ayarlamasını, Transparan Duyma miktarının belirlenmesini sağlıyor.

Kulaklıklardan birinin çıkarılması durumunda müziği durduran ve kulağa geri takıldığında müziği tekrar başlatan akıllı kulaklık, otomatik aç/kapa özelliği sayesinde de kutusuna konulduğunda kendini şarj ediyor.

Son teknolojili Sennheiser True Wireless kablosuz kulaklık n11.com’da 1.999,00 TL’ye satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir