Siemens Enterprise Communications’ın yeni adı UNIFY

Siemens Enterprise Communications markası tüm dünyada UNIFY olarak değişti. Yeni isim, sadece marka değişimini değil, kurumların iş yapış biçimlerini kökten değiştirecek bir vizyon değişimini de beraberinde getiriyor.

UNIFY CEO’su Hamid Akhavan, “UNIFY, işletmelerin ve ekiplerin iletişim ve işbirliğini yeni çalışma yöntem-lerine uyarlama misyonu ile, müşterilerine ve sektöre liderlik etmek üzere eşsiz bir şekilde konumlandırılmıştır. Dünyadaki tüm çalışanlarımız ve güçlü iş ortaklarımız ile 45 milyondan fazla kullanıcısıyla bize yatırım yapmış müşterilerimize yeni markamızla beraber yeni bir yaşam şekli sunuyoruz” dedi.

UNIFY Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu da yeni marka ve vizyonla ilgili olarak şunları söyledi: “Kurumsal iletişim çözümlerinin mimarı Siemens ve dünya çapındaki uzman firması Siemens Enterprise Communications yeni markamız UNIFY çatısı altında, daha genç, daha dinamik, daha geleceğe dönük bir ruh da kazanmış oluyor. Kısa süre içinde pazara, hem eşsiz yenilikçi ürün ve çözümlerimizi sunacak hem de Türkiye operasyonundaki değişimleri paylaşıyor olacağız.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir