Sony Mobile SmartWatch şimdi Türkiye’de

Heyecanla beklenen SmartWatch artık Türkiye’de! Kullanıcılar SmartWatch ile bütün SMS’lerini, e-posta ve durum güncellemelerini kolayca takip edebilecek.

Sony Mobile, kullanıcılarının uzun süredir heyecanla beklediği SmartWatch ilk olarak Sony Center’larda satışa sunuldu. SmartWatch’ın yanı sıra çok fonksiyonlu Stereo Bluetooth Kulaklık (Smart Wireless HeadSet Pro MW1) ve Kablosuz Bluetooth Hoparlör (Wireless Speaker SRS-BTV5) gibi yenilikçi aksesuarlar da çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulacak.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara Bluetooth ile bağlanan SmartWatch, telefon üzerinden gelen tüm bildirimleri kullanıcıların kolunda saat görevi gören cihaz ile kontrol edebilmelerini sağlıyor. Suya ve toza dayanıklı, 8 mm kalınlığındaki SmartWatch, tek bir tıklama ile çalışıyor. Cihazın telefon ile bağlantısı kesildiği anda ise şık bir saat gibi kullanılabiliyor.

Sony’nin gelişmiş çağrı yönetimi, uzaktan kumandalı müzik sistemi ve bağımsız bir MP3 çalar görevine sahip birinci sınıf mobil ses aksesuarlarından Smart Wireless Headset Pro, çok yakında Türkiye’de satışa sunuluyor. Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen kulaklıklar, gerçek surround ses sistemi ile müzik tutkunlarının gönlüne taht kuracak. Arama yapmayı kolaylaştıran özelliği ve gelen çağrıları kolaylıkla yanıtlamak için özel tasarımı ile 2012 yılı eğlence teknolojisi kategorisinde Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanan Smart Wireless Headset Pro ile kullanıcılar müziklerini telefona ihtiyaç duymadan sadece bu kulaklık üzerinden de dinleyebiliyor.

Çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak Sony aksesuarlarından bir diğeri de, tek tuşla (NFC) bağlantı özelliğine sahip, hafif ve taşınabilir Kablosuz Bluetooth hoparlör sistemi. Kullanıcıların, telefonlarını hoparlör üzerindeki NFC alanına dokundurmaları ile aktif olan cihazda hands-free aramalar için dâhili bir mikrofon da mevcut.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Türkiye'de satışa çıktı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir