Sony, yeni h.ear serisi ile seste çıtayı yükseltti

Sony bugün, Yüksek Çözünürlüklü Ses ürünleri yelpazesinin en son üyeleri olan yeni göz alıcı h.ear kulaklık ailesini ve dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Sese sahip kablosuz hoparlörünü tanıttı.

Walkman, MP3 çalar, telefon veya tabletiniz için mükemmel bir eşlikçi olan h.ear, tarz, konfor, hareket halindeyken kullanım ve nefes kesen Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesini harmanlıyor

Yeni ürünlerde, Yüksek Çözünürlüklü Ses aktarımında kullanılan LDACTM, kodlama teknolojisinden yararlanılıyor. LDACTM, kablosuz ortama göre çok sayıda aktarım hızını destekliyor.

sony-kulaklik-2016

990 kbps’lik maksimum transfer hızında (geleneksel Bluetooth sesin yaklaşık üç katı veri) aktarım yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin tadını istisnai ses kalitesinde çıkartmanıza izin veriyor.

LDAC, tüm şarkılarınız için tam da sanatçının arzuladığı şekilde gelişmiş bir kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor.

h.ear ürün yelpazesinin ortak bir özelliğini ise, tüm yeni modellerin KromMavisi, Parlak Kırmızı, Kömür Siyahı, Limon Sarısı ve Koyu Pembe olmak üzere beş canlı renkte sunulması oluşturuyor.

sony-kulaklik-2016c

Cihazın gövdesinden kablosuna kadar farklı malzemelerden yapılan ve farklı yüzeylere sahip bileşenlerinin tümü aynı renkte üretildi. Tek renk, her kullanıcının tarzına uyabilen sade ve şık bir görünüm sunuyor.

İster evde olun isterse yolda, dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu taşınabilir hoparlörü h.ear go, ile harika sesin tadını çıkartın.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir