Spot ETH ETF

Spot ETH ETF onayı kripto endüstrisi için önemli bir dönüm noktası

Binance CEO’su Richard Teng, “Spot ETH ETF onayı kripto endüstrisi için önemli bir dönüm noktasıdır” dedi. Teng’in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“ABD SEC’nin Ethereum Spot ETF’lerini onaylamasını sevincle karşılayan ve kutlayan küresel kripto topluluğuna katılıyoruz. Bu dijital varlık sektörü için önemli bir dönüm noktası.

Bu gelisme dijital varlıkların geleneksel çerçeveler içinde artan tanınmasını ve daha geniş kabulünü işaret eden kilit bir gelişmedir, özellikle ABD gibi etkili bir piyasada. Dijital varlık ETF’leri için zaten aktif olan bir piyasaya katkıda bulunuyor.

İşlem gören 32 spot Bitcoin ETF’si bulunuyor

Bugünkü onay öncesinde, yedi piyasada işlem gören 27 aktif Ethereum ETF’si zaten mevcuttu. Ayrıca beş farklı piyasada sunulan ve işlem gören 32 spot Bitcoin ETF’si de bulunuyor.

ABD SEC’nin bugünkü onayı, Ethereum’un bir varlık olarak meşruiyetini pekiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha geniş dijital varlık ekosisteminin statüsünü, erişilebilirliğini ve büyüme potansiyelini de artırıyor.

Binance bu dönüşüm döneminin bir parçası

Ethereum Spot ETF’leri için sermaye dağıtımının sabit, istikrarlı ve dramatik olmayan bir şekilde gerçekleşmesi muhtemeldir. Bu, ilk beş ayda 13,3 milyar dolardan fazla giriş sağlayan ABD Bitcoin Spot ETF’leri ile de böyle olmuştur ve bu durumda da benzer bir eğilim bekleyebiliriz.

Bu son adımın, daha fazla düzenleyici kabulü beraberinde getireceği ve dijital varlıkların, ETH, BTC veya diğerleri olsun, daha yaygın bir şekilde benimsenmesinin önünü açacağı konusunda iyimseriz. Dijital varlıklar finansın geleceğinde giderek daha önemli bir yer aldıkça, Binance bu dönüşüm döneminin bir parçası olmaktan heyecan duyuyor.”

İlginizi çekebilir:  Yeni PEUGEOT E-2008, altın direksiyon ödülünü kazandı

Emoji tuşlu retro fare | Logitech Pop Mouse incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir