Starbucks uygulamasını 3 ayda 200 bin kişi yükledi

Starbucks’ın, ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açan Starbucks Mobil Uygulaması 3 ay gibi kısa bir sürede 200.000’i aşkın kahve sever tarafından indirildi.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleriyle hazırladığı içecekleri ile kahve tutkunlarının tercihi Starbucks, yeni Mobil Uygulaması ile misafirlerine hızlı ve pratik ödemeden yıldız kazanmaya, kişiye özel kampanyalardan Starbucks dünyasına hızlıca ulaşmaya kadar pek çok avantaj sunuyor.

Starbucks Mobil Uygulaması kullanıcıları tarafından yoğunlukla haftaiçinin son günleri olan Perşembe ve Cuma günleri kullanılıyor. Kahve keyfini dijital ortama taşıyan misafirler ağırlıklı olarak sabah 07:00-11:00 saatlerini tercih ederken, Latte en popüler içecek olarak karşımıza çıkıyor. 25 ila 30 yaş aralığındaki kahve severlerin en yoğun ilgiyi gösterdiği uygulama’ya erkek kullanıcıların (%53) ilgisi küçük bir farkla ağır basıyor.

Hızlı öde, yıldızları kazan!

Starbucks Mobil Uygulaması, Starbucks Card’ın yıldız kazandırma özelliğini dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.

Starbucks Mobil Uygulama ile gelen en büyük yeniliklerden biri de, ödeme kolaylığı. Uygulama sayesinde Starbucks mağazalarında para ya da karta ihtiyaç duyulmaksızın telefondan hızlı ve kolay ödeme yapılabiliyor.

Sürprizler bitmiyor!

Starbucks Mobil Uygulaması’nı telefonuna yükleyen ve kullanan herkesin ilk içeceği Starbucks’ın ikramı. Starbucks Mobil Uygulaması’nın sürprizleri bununla bitmiyor! Starbucks Mobil Uygulaması herkese doğum gününde en sevdiği içeceği hediye ederken, kullanıcılara özel kampanyalarla sürprizlerine tüm yıl devam ediyor.

En yakın Starbucks Mağazası birkaç tık ötenizde…

Starbucks Mobil Uygulaması’nı kullananlar bulunduğu lokasyona en yakın mağazaları görebiliyor, mağazaların açılış kapanış saatleri, sundukları ürünler gibi bilgilere ulaşabiliyor. Ayrıca uygulamanın ürünler bölümünde, Starbucks’ın tüm ürünlerini görerek, en sevdikleri ürünleri favori listesine ekleyebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir