Swype sanal klavye iOS8 için Türkçe oldu

Nuance şirketi, iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları için popular Swype klavyesinin artık Türkçe ve 20’den fazla dilde kullanılabilir olduğunu duyurdu. Diğer yeni özellikler arasında ise yeni klavye düzeninin yanında, tahmini ve sezgisel emoji desteği de ve bulunuyor.

Sezgisel emoji girişi özelliğiyle arkadaşlarınıza heyecanınızla ilgili mesaj yollarken, Swype otomatik olarak size doğru emojiyi tavsiye ediyor. Girdiğiniz kelimelere göre emojileri gösterecek böylece ister mutlu, ister karışık, isterseniz azimli ya da memnun hissedin, Swype sizin için doğru emojiyi bulacak.

Swype iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPad touch kullanıcılarına; iPad için tasarlanan ve nasıl tutuyor olursanız olun her zamankinden daha kolay kullanmanızı sağlayan yeni bir düzenin yanında QWERTY, QWERTZ ve AZERTY klavye düzenlerini de sunuyor.

Swype, iPhone, iPad ve iPod touch App Store’da ya da www.appstore.com adresinde $0.99’dan alınabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir