Tabletlere özel döner stand

Evde, ofiste ve sokakta tabletinizle aranıza bir şey girmesini istemiyorsanız, LEITZ Complete serisinin tabletler için geliştirdiği döner masaüstü standı tam size göre.

Yeni masaüstü döner stand, LEITZ geliştiricilerinin her şeyden önce kullanıcı gereksinimlerine öncelik veren hem şık hem pratik ürünler tasarladıklarının bir kanıtı. iPad dikey ya da yatay konumdayken bile her yöne 360 derece dönebilen stand, toplantılarda iş arkadaşlarınızın sunumlarınızı her noktadan mükemmel bir açıyla görebilmesini ve takip edebilmesini sağlıyor. Yazma rahatlığı da cabası.

Özellikle iPad 2 ölçülerini temel alarak geliştirilen ve diğer üreticilerin tabletleriyle de uyum sağlayan döner stand, aynı zamanda sizi can sıkıcı projektör bağlantıları ve hantal taşıyıcılarla uğraştırmıyor. Standın zeminindeki alan ise, hem iPhone’unuz hem de bozuk paralarınız için yer açıyor! Kaymayı ve Apple ürünlerinde çizilmeyi önleyen kauçuklanmış tutucu halkaya sahip olan bu kompakt stand, ışıltılı beyaz, mat siyah, metalik pembe, turuncu, yeşil ve mavi renk seçenekleriyle artık kullanıcıların karşısında.

LEITZ Complete serisi, yeni Döner Masaüstü Stand’ın yanı sıra, kullanıcılara iPad kılıfı, şarj istasyonları ve bluetooth hoparlörler gibi aksesuarlar da sunuyor. 140 yıllık bilgi ve deneyimin ürünü olan yeni Leitz Complete Serisi, taşınabilir dokunmatik ekranların egemenliğinde sürekli değişen mobil çalışma ortamlarına ve gündelik hayata uyum sağlamanın en iyi yolu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir