Takiplen’den ‘QR code’lu kartvizit uygulaması

Takiplen.com üyelerine sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekleyerek dünyada her alanda giderek yayılan “QR code” ya da “kare kod”lu bir kartvizit oluşturma olanağı da sunan bir uygulamayı sistemine ekledi.

Kişilerin sosyal medyadaki kişisel ya da kurumsal adres ve diğer detaylarına ek olarak kendilerinin de bilgi girebileceği yada ekleyeceği alanlar ile otomatik olarak kare kodlu bir kartvizit oluşturabilecekler.

Böylelikle verilen kâğıt kartvizitlerde bilgiler kaybolmayacak; yanlış, eksik ya da tek tek bilgileri girmek yerine anında akıllı telefonlardaki basit uygulamalar ile tek okuma ile dijital telefon rehberlerinde tüm detayları ile yerini alabilecek.

Ayrıca takiplen.com platformu ile oluşturulan otomatik kare kodlu bu modern kartviziti, kullanıcılarına ceplerinden para çıkmadan kargo ile adreslerine gönderiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir