Taraftarlara özel Avea & Fenercell mağazası

Taraftar hatlarıyla dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak spor kulüplerine yeni bir gelir modeli yaratan Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, yine bir ilke imza atarak ilk Avea & Fenercell Mağazası’nı Bağdat Caddesi’nde açtı. Fenerbahçe yönetimi, takımın yıldız futbolcuları ve taraftarlarıyla Avea & Fenercell mağazasında buluştu…

Avea CEO’su Erkan Akdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve Avea Yönetim takımının katılımı ile gerçekleştirilen törene sarı lacivertli takımın kalecisi Volkan Demirel de katıldı

Taraftar hatlarıyla 2009 yılında dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak, spor kulüplerine yeni bir gelir modeli yaratan Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, Fenerbahçe Spor Kulübü ile yeni bir işbirliğine imza atarak ilk Avea & Fenercell Mağazası’nı Bağdat Caddesi’nde açtı.

Avea’nın Fenercell işbirliğiyle hayata geçirdiği Avea & Fenercell mağazasının açılışı Avea CEO’su Erkan Akdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Avea Yönetim takımı ve sarı lacivertli takımın kaptanlarından “Volkan Demirel” in de katılımı ile gerçekleştirildi.

Fenercell taraftarlarına özel kampanya

Fenerium ürünlerinin tüm Fenercell’lilere, indirimli satılacağı Avea & Fenercell mağazasında taraftarlarla bir araya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri, mağazadaki ilk alışverişi yaparken taraftar hatlarının kulüp için önemine de dikkat çektiler.

“Türkiye’nin futbol kulüpleriyle yaptığımız işbirlikleriyle elde ettiğimiz güzel sonuçlar, bizi yeni açılımlara yönlendiriyor”

Avea CEO’su Erkan Akdemir, Fenercell ile hayata geçirdikleri bu yeni işbirliğiyle ilgili: “Bir ilke imza atarak GSM operatörü ve spor kulübü işbirliği ile mobil dünyayı yeni bir platforma taşıyıp Fenercell markasını sunmuştuk. Şimdi ise yine bir ilke imza atarak Avea & Fenercell mağazasını açıyoruz. Mağazamızla müşterilerin hem teknolojik ve GSM hizmeti hem de sportif ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilecekleri platform yaratıyoruz. Hedefimiz Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tüm lisanslı ürünlerinin satılacağı, imza günlerinin de yapılacağı mağazalarımızın sayısını artırarak, mümkün olduğunca daha fazla kitleye ulaşıp taraftarlara kulüpleri ile daha yakın olma fırsatı sunmak” dedi.

“Fenercell ile hedefimiz bir milyon aboneye ulaşmak”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise yeni Avea & Fenercell mağazasına ilişkin şunları söyledi: “Fenerbahçe Sportif A.Ş olarak kulübümüze önemli destekler sağlayan, sektöründe lider ve öncü bir şirketiz. Avea ile birlikte 2009 yılında hayata geçirdiğimiz Fenercell, bugüne kadar 800 bin aboneye ulaştı, bundan sonraki hedefimiz ise bir milyon aboneye ulaşmak. Tüm Fenerbahçelilerin Fenercell’e geçerek kulüplerini desteklemelerini bekliyoruz. Avea’ya da Fenercell’e verdiği destek için teşekkür ediyorum.”

“Kulübümüze ek gelir sağlayacak yeni bir kanal”

Fenercell & Avea mağazasının içinde Fenerium’un da yer aldığı ilk teknoloji mağazası olacağına dikkat çeken Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı da; “Fenerbahçe bugün bir ilke daha imza atıyor. Ortağımız Avea ile birlikte ilk Fenercell mağazamızı açıyoruz. Tüm Fenerium ürünleri gibi Fenercell de kulübümüzün resmi bir ürünü olup kulübümüze ek gelir yaratacak bir kanal. Fenerbahçe’nin teknoloji yüzü olan Fenercell, bu mağazada Fenerbahçe ürünleri ile teknoloji ürünlerini aynı çatı altında buluşturmasının yanı sıra kulübümüze ek gelir sağlayacak yeni bir kanal yaratıyor. Bu noktada tüm Fenerbahçe’lileri bu mağazadan alışveriş yapmaya ve Fenercell’li olmaya çağırıyorum. Fenerbahçeli Fenercell ile konuşur” dedi.

“Satış kanallarımızı farklı konsept mağazacılık anlayışı ile artırıyoruz”

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı ise: “Avea olarak müşterilerimize ulaştığımız satış kanallarımızı bu gibi farklı konsept mağazacılık anlayışı ile harmanlayarak artırmaya devam edeceğiz. Avea olarak bunu yaparken de tarife portföylerimizi zenginleştiriyor ve pazara ciddi rekabet yaratan teklifler sunuyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü ile birlikte geliştirdiğimiz farklılık yaratan bu konsept mağazamızla, güçlerimizi birleştirerek öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı, onlara taraftarı oldukları kulüple daha da yakınlaşma fırsatı sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Fenercell taraftarlarına özel kampanya

Avea & Fenercell mağazasında tüm Avea bayilerinde satılan son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, Fenerium mağazalarında satılan tüm ürünler, Fenercell’in bireysel ve kurumsal GSM hizmetlerinin yanı sıra Fenernet ürünleri de taraftarlarla buluşuyor.

Aralık ayı sonuna kadar Avea & Fenercell mağazasından taahhütlü faturalı Fenercell hat aktivasyonu yapan abonelere imzalı forma, faturasız hat alanlara taraftar atkı hediye edilecek.

Gün boyu süren etkinlik kapsamında yapılan yarışmalarda mağazanın ilk ziyaretçilerine Iphone telefonlar, yıldız futbolcular tarafından imzalı Fenerbahçe formaları ve futbol topları, Fenercell şapkaları, Fenerbahçe atkıları ve DVD’leri ile Avea kupaları hediye edildi. Yapılan çekiliş sonucu, kazanan taraftarlar hediyelerini Volkan Demirel’den aldılar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir