Taşınabilir bilgisayarlar için ideal yol arkadaşı: Huawei UltraStick

Dünyanın en ince veri/modem kartı Huawei UltraStick E3331, yeni nesil ultrabook dizüstü bilgisayarlar için tasarlandı. Dünyanın lider bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcılarından Huawei, dünyanın en küçük veri/modem kartı UltraStick E3331’i tanıttı. 7 mm inceliğe sahip olan kart 67,5 mm uzunluğunda ve 25,5 mm genişliğinde. Beyaz renkteki UltraStick E3331, yeni nesil ultrabook dizüstü bilgisayarlar için çok şık bir seçenek.

UltraStick E3331, PA+ şebekelerinde 21 Mbps’a kadar yüksek hızda veri indirmeye olanak tanıyor ve IPV6 şebekelerinde de çalışabiliyor. E3331 Huawei’nin geliştirdiği, sadece 15 saniyede şebekeye bağlantı olanağı sağlayan Hi-Link teknolojisine sahip.

Huawei Data Card Ürün Grubu Direktörü Wang Yeh Biao, mobil cihazlarda ve dizüstü bilgisayarlarda günümüzün en önemli trendlerinden birinin hafif ve ince tasarım olduğuna dikkat çekiyor ve şunları söylüyor:

“Huawei, gelişmiş ve yenilikçi oldukları gibi, aynı zamanda ince ve hafif olan mobil genişbant ürünleri geliştirmeye, yatırım ve geliştirme kaynaklarını özellikle bu yönde yoğunlaştırmaya önem veriyor. Uyumlu yeni nesil teknolojileri daha fazla insanın hizmetine sunma çabalarımız kapsamında UltraStick E3331 veri/modem kartını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Huawei’nin yeni nesil veri/modem kartı UltraStick E3331, oldukça popüler olan Huawei E369’un başarısını sürdürmek üzere tasarlandı. E369’a göre daha hafif ve ince olan UltraStick E3331 Şubat 2013’ten itibaren Uzakdoğu pazara sunulacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Huawei'den elektrikli araçlar için hızlı şarj teknolojisi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir