Tek faturada iki akıllı telefon kampanyası

Vodafone, Anneler Günü’ne özel tasarladığı “tek faturada iki akıllı telefon” kampanyasıyla iki telefonu birlikte taksitlendirerek tek faturada ödeme fırsatı sunuyor.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre şirket, Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Herkesi 4,5G uyumlu cihazlarla buluşturma hedefiyle yola çıkan Vodafone, Anneler Günü’ne özel geliştirdiği kampanya kapsamında, Vodafone 4,5G uyumlu 2 adet Huawei GR5 akıllı telefonu tek faturada 59 liradan başlayan taksitlerle satın alma imkanı sunuyor.

Buna göre şirket, 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle sunduğu kampanyasıyla abonelerine iki akıllı telefonu birlikte taksitlendirerek tek faturada ödeme kolaylığı sağlıyor.

Kampanya kapsamında sunulan portföyde Huawei GR5 ile birlikte Huawei P8lite, HTC Desire 828, General Mobile Android One ve Samsung Galaxy J3 gibi farklı tüketicilere hitap eden telefonlar da yer alıyor.

Mayıs ayı boyunca devam devam edecek kampanya ile hem kendilerine hem annelerine akıllı telefon hediye etmek isteyen abonelerin, Vodafone Cep Merkezlerini veya vodafone.com.tr’yi ziyaret etmeleri yeterli.

Açıklamada yer alan bilgilere göre 4,5G uyumlu Huawei GR5, yüksek batarya kapasitesi, en güncel parmak izi tanıma teknolojisi, 13 MP (megapiksel) kamera ve 5,5 inç boyutundaki 1920×1080 çözünürlüğü ile Full HD ekran özelliklerine sahip.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir