Tek üründe hem el hem sırt çantası

M&W’nun BWS modeli bilgisayar çantası, özel tasarımı ile hem el, hem de sırt çantası olarak kullanılabiliyor. Tasarım patenti M&W’ ya ait olan ürün, birçok kullanıcının gereksinimine aynı anda yanıt veriyor.

Taşınabilir bilgisayar kullanıcıları için vazgeçilmez bir aksesuvar olan bilgisayar çantalarının sağlam, güvenli olması ve rahat taşınması çok önemli. Bunların yanı sıra bir de farklı kullanım şekli olan bir bilgisayar çantası, pek çok kullanıcının ortak isteği. M&W ürünlerinde bu isteğe yanıt veren bir model üreten Marka Teknoloji, standart ürünler yerine, hayatı kolaylaştıran tasarımlı ürünlere imza atmayı sürdürüyor.

İstendiğinde el çantası, istendiğinde sırt çantası olarak kullanılabilen M&W BWS bilgisayar çantası, özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Tasarım patenti Marka Teknoloji’ye ait olan M&W BWS (Business Work&Sport) bilgisayar çantası, su geçirmez 1900D kumaş ile derinin bir araya geldiği şık bir ürün.

Standart elde taşınan bir bilgisayar çantası görünümündeki ürün, arkasındaki fermuarlı bölümde gizlenmiş olan sırt omuzlukları çıkarılarak kolay bir şekilde sırt çantasına dönüştürülüyor. Aynı şekilde omuzluklar fermuarlı bölüme gizlenerek tekrar el çantası haline getirilebilen ürün, kullanıcılara farklı kullanım seçeneği sunuyor. Elde, omuzda ya da sırtta kullanılabilen M&W BWS bilgisayar çantasının fiyatı 45,90 TL (KDV dahil).

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “Tek üründe hem el hem sırt çantası

    alper veli

    (24 Ağustos 2012 - 11:44)

    geç kalmışlar hp nin ürettiği çantalarda var ve çok kullanışlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir