tuşlu telefon Alcatel 3088

Telefonların yüzde 25’i hâlâ tuşlu

TCL Communication yeni telefonu Alcatel 3088’i piyasaya sürdü. Alcatel 3088, 4.5G LTE sayesinde 150 Mbps’ye kadar veri hızı sağlıyor. Hareket halindeki Alcatel 3088 kullanıcıları, Wi-Fi internet paylaşımını aktif hale getiriyor ve tablet veya diğer cihazlarla kolayca internetini paylaşıyor.

Tuşlu ve akıllı telefon özelliklerine sahip

Alcatel 3088 geniş uygulama ekosistemiyle kullanıcılarına akıllı özellikler sağlayabiliyor; WhatsApp, Facebook ve YouTube gibi uygulamalar cihazda yüklenmiş olarak geliyor. Alcatel 3088 Türkiye’de metalik mavi ve metalik gri renk seçenekleriyle 599TL’den satışa sunuluyor.

İki tarz arasında köprü görevi görüyor

Küresel telefon satışlarının yüzde 25’ini tuşu telefonların oluşturduğunu belirten TCL Communication Avrupa Pazarlama Direktörü Ludovic Leray, “Alcatel 3088 süper 4.5G hızı ve popüler uygulamaları barındıran ekosistemi sayesinde tuşlu telefon ile akıllı telefon arasında bir köprü görevi görüyor” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir