Timsahlar BURSASPORCELL ile konuşacak

Avea, Bursaspor Kulübü ile yeni bir işbirliğine imza attı. Fenercell, KARTALCELL, GSMobile, TrabzonCell, Samsuncell, FC Barcelona ve İzmir kulüpleriyle yapılan işbirliğinin ardından Avea; şimdi de Bursaspor taraftarını takımları ile buluşturan, “BURSASPORCELL Taraftar Hattı”nı hayata geçirdi.

Avea ile Bursaspor arasındaki gelir paylaşımlı işbirliği; Bursaspor taraftarlarına ayrıcalıklı fırsatlar sunarken, taraftara da takımlarını yeşil saha dışında destekleme imkanı verecek. Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden hizmet veren BURSASPORCELL’i tercih edenler; özel imza günlerine katılma, hediye maç biletleri kazanma ve formalara sahip olma gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanacak.

“Türkiye’nin önemli GSM şirketi olan ve yıllardır Türk futboluna büyük destek veren Avea ile iki senedir üzerinde titizlikle çalıştığımız ve BURSASPORCELL markasını yarattığımız projemizi sonuçlandırmış bulunuyoruz” diyen Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri İlhan Uslu sözlerine şöyle devam etti:

“Avea ile birlikte, yeşil beyaz renklere gönül veren Bursasporlu taraftarlarımıza özel BURSASPORCELL’i hayata geçirdik. Artık konuşma sırası Bursasporlularda! BURSASPORCELL ile taraftarlarımız çok özel tarifelerden oluşan bu hizmetten faydalanırken aynı zamanda kulübümüzün gelirine de katkıda bulunacak. Faturalı veya faturasız fark etmeksizin, taraftarımızın telefon numaraları aynı kalmak suretiyle BURSASPORCELL abonesi olabilecek. Kulübümüz, abone sayısına göre ve taraftarımız hattını kullandığı sürece kazanç sağlayacak.”

Mobil telekomünikasyon alanında yapılan BURSASPORCELL işbirliğine yönelik konuşan Avea Bireysel Gelir Yönetimi Direktörü Zeynep Emre Manço, BURSASPORCELL taraftar hattı ile tüm Bursalılara ve Bursaspor taraftarına ulaşmayı hedeflediklerini ifade ederek; “Avea olarak 2009’dan beri taraftar hatlarıyla kulüplere ek gelir yaratıyoruz. Gelir paylaşımlı iş modelimiz; taraftarların konuştukça, SMS gönderdikçe ve internet kullandıkça takımlarını desteklemesine imkan veriyor.” şeklinde konuştu.

Avea’nın taraftarlara sunduğu yepyeni tarifeler kapsamında Bursalılar konuşmaya doyamayacak. Ayda 21 TL olan tarife seçeneği; her yöne 500 dakika, ilk 6 ay her yöne 5000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşmayı içerirken, 31 TL’ik tarife ise her yöne 1000 dakika, ilk 6 ay 5000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşmayı kapsıyor. Faturasız tarifelerde ise Bursalılar ve Bursaspor taraftarları, her yöne 2 dakikası 20 kuruşa konuşurken, tüm BURSASPORCELL hatlarıyla da 2000 dakika bedava konuşabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir