Tivibu kasımı bilim kurguya ayırdı

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’nun yüzlerce filmin yer aldığı “Kırmızı Halı” klasörüne her ay yeni filmler eklenmeye devam ediyor. Bu ay “Kırmızı Halı”da bilim kurgu filmleri öne çıkacak.

TTNET açıklamasına göre bu yıl vizyona giren, Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği “World War Z – Dünya Savaşı Z”, Will Smith’in oğlu Jaden Smith ile başrolünü paylaştığı “After Earth – Dünya: Yeni Bir Başlangıç” ile bilim kurgu klasiği olan “Star Trek” efsanesinin son filmi “Star Trek Into Darkness – Star Trek: Bilinmeze Doğru” sinemada kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Tivibu’da ekranlara gelecek.

Bunun dışında Tivibu’nun kasım ayı yeni filmleri arasında “Monsters University – Sevimli Canavarlar Üniversitesi” ile “About Time – Zamanda Aşk” da var.

Öte yandan geçen aylarda “Kırmızı Halı” klasörüne eklenen filmler de bu ay izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Amerikalı yazar F. Scott Fitzgerald’ın aynı adlı romanından uyarlanan “The Great Gatsby – Muhteşem Gatsby”, “Man of Steel – Çelik Adam”, “Hangover 3 – Felekten Bir Gece”, “Hızlı ve Öfkeli” serisinin son filmi olan “Fast & Furious 6 – Hızlı ve Öfkeli 6” geçen aylarda kaçıranlar için bu ay da Tivibu ekranlarında gösterilmeye devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir