Tivibu

Tivibu’da en çok izlenen film ‘Arabalar’

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da Temmuz ayında en çok izlenen filmler belli oldu. Listenin ilk sırasını animasyon türünün en başarılı yapımlarından “Cars – Arabalar” alırken, fantastik öyküsüyle izleyenleri masal diyarlarına götüren “Oz the Great and Powerful – Muhteşem ve Kudretli Oz” ikinci, ödüllü animasyon yapımlarından “ Wall-E –  Vol-i” ise üçüncü sırada yer aldı.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, ses getiren yapımları izleyicileriyle buluşturmaya Temmuz ayında da devam etti. Zengin sinema içeriğiyle fark yaratan Tivibu’da Temmuz ayında en çok ilgi gören filmler açıklandı. Çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Şimşek Mcqueen”in hayranlarıyla ilk kez buluştuğu film olan, 2006 tarihli animasyon yapımı “ Cars – Arabalar”, en çok izlenen yapım olarak listenin zirvesinde yer aldı.

Görsel efektleri ve fantastik hikayesi ile dikkat çeken “Oz the Great and Powerful – Muhteşem ve Kudretli Oz” isimli film listenin ikinci sırasında yer alırken, sadece çocukların değil yetişkinlerin de beğenisini kazanan, en iyi animasyon film dalında Akademi ödülü sahibi “Wall-E  – Vol-i” ise listede üçüncü oldu.

Tivibu’da Temmuz ayında en çok izlenen 10 film arasında iki de yerli yapım bulunuyor. Yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği, Tuncel Kurtiz, İlker Aksum, Binnur Kaya gibi isimleri aynı projede buluşturan komedi filmi “Mutlu Aile Defteri” ve gerilim sevenlerin beğenisini kazanan “Dabbe: Bir Cin Vakası” listede yer alan yerli yapımlar oldu.

Başrolünü Hollywood’un yıldız oyuncusu Tom Cruise’un üstlendiği “Jack Reacher” ve dram-bilim-kurgu türünün başarılı yapımlarından “Cloud Atlas – Bulut Atlası” da Tivibu kullanıcılarının ilgi gösterdiği filmler arasında.

Tivibu’nun eğlence dolu renkli dünyasında sinema içerikleri büyük ilgi görüyor. Sinema dünyasının klasiklerinden, günümüzün en popüler yapımlarına kadar her ay yüzlerce film, Tivibu’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Tivibu abonelerine, 4 ekranda özgürce film ve TV izleme ayrıcalığı sunuyor. İzleyiciler, ister televizyonlarından, ister bilgisayarlarından, isterlerse de tabletlerinden veya akıllı telefonlarından içeriklere ulaşabiliyorlar. Tivibu üyeleri yayın akışına bağlı olmadan “Seç İzle” özelliği ile istediği filmi istediği an izleyebiliyor. Ayrıca “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikler seyir keyfini artırıyor.

Temmuz Ayında Tivibu’da En Çok İzlenen İlk 10 Film…

  1. Cars – Arabalar
  2. Oz the Great and Powerful – Muhteşem ve Kudretli Oz
  3. Wall-E – Vol-i
  4. Mutlu Aile Defteri
  5. Dabbe: Bir Cin Vakası
  6. Jack Reacher
  7. Cloud Atlas – Bulut Atlası
  8. Gangster Squad – Suç Çetesi
  9. The Incredibles – İnanılmaz Aile
  10. The Incredible Burt Wonderstone – İnanılmaz Sihirbazlar

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir