Tivibu’dan ‘Çanakkale 1915’ hediye

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, Çanakkale Zaferi’ni, “Çanakkale 1915” filminin özel gösterimiyle anıyor. Sinemalarda büyük ilgi gören “Çanakkale 1915“ filmi, 18-24 Mart tarihleri arasında www.tivibu.com.tr adresinden izlenebilecek.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, Çanakkale Zaferi’ni çok anlamlı bir hediye ile anıyor. En yeni ve en popüler filmleri izleyicilerle buluşturan Tivibu, Çanakkale Zaferi’nin 98. yıldönümünde “Çanakkale 1915” filmini herkese açık olarak yayınlıyor. “Çanakkale 1915” filmi 18-24 Mart tarihleri arasında, www.tivibu.com.tr adresinden Tivibu veya TTNET müşterisi olmaksızın herkes tarafından Tivibu’nun hediyesi olarak izlenebilecek.

Geçtiğimiz yıl Tivibu’nun katkılarıyla vizyona giren ve 1 milyona yakın kişi tarafından izlenen “Çanakkale 1915” filmi, “Şu Çılgın Türkler” adlı kitabıyla milyonlarca okuyucuya ulaşan tarih araştırmacısı ve yazar Turgut Özakman’ın “Diriliş Çanakkale 1915” adlı eserinden beyazperdeye aktarıldı. Destansı hikâyesi ve çarpıcı görsel efektleriyle beğeni toplayan “Çanakkale 1915”, sinemalardan sonra televizyonlarda ilk kez ve sadece Tivibu’da yayınlandı.

“Çanakkale 1915” filmini halen izlememiş olanlar veya “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle tekrar izlemek isteyenler, 18-24 Mart tarihleri arasında www.tivibu.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir