TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları Antalya’da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Teknoloji Buluşmaları bu kez Antalya’da 26 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek. EticaretSEM tarafından organize edilen ve Antalya Su Hotel’de gerçekleşecek etkinlikte, teknolojinin ve internet tabanlı iş modelleri öne çıkacak; girişimcilik, e-ticaret ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler sahnede olacak.

TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları, KOBİ’lerin internetin gücünden azami oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyileri sahnesinde ağırlayacak ve binlerce konuğu bir araya getirecek.

Sektörün en önemli isimlerinin bir araya geldiği etkinlik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin’in açılış konuşması ile başlayacak. TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları yapımcısı ve TOBB E-Ticaret Meclis Başkan Yardımcısı Merter Özdemir ve Turkcell Direktörü Serdar Tarhan’in sunumları ilk oturumda yer alacak. İlk oturum Merter Özdemir’in moderasyonunda Gittigidiyor paneli ile devam edecek.

Ardından sırasıyla 16 sektör temsilcisinin katıldığı sunum ve konuşmalar ile devam edecek olan programda 2 ünlü melek yatırımcı da sahnede olacak. Sefamerve.com CEO’su Mehmet Metin Okur ve Melek Yatırım Ağ Başkanı Mehmet Buldurgan Antalyalı girişimciler ve KOBİ’lere seslenecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir