TTNET Haberoku ile gazeteler artık sesli

Türkiye’de öncü bir uygulamaya daha imza atan TTNET sayesinde dileyen herkes gazete haberlerini yalnız okumakla kalmayıp, tek tıkla sesli olarak da dinleyebiliyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerine sunduğu hayatı kolaylaştıran çözümlere yeni bir uygulama daha ekledi.

Teknik altyapısını Reklam Z’nin hazırladığı “Haberoku” uygulamasıyla dileyen herkes; gazete haberlerini yalnız okumakla kalmayıp, tek tıkla sesli olarak da dinleyebiliyor.

Uygulama kapsamında kullanıcılar; hürriyet.com.tr adresinden tüm köşe yazarlarının gündemle ilgili yorumlarına, sabah.com.tr adresinden tüm yazılı haberlere, milliyet.com.tr, mynet.com, haberler.com ve internethaber.com sitelerinden ise gün içinde 12 manşet habere Aralık ayı içinde sesli olarak erişebilecek.

Kullanıcıların web sitesinden ücretsiz sesli haber dinlemesi için, haberin yanında yer alan TTNET ikonuna tıklaması yeterli olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir