TTNET Müzik gitti, Türk Telekom Müzik geldi

Bugüne kadar kullanıcılarına “TTNET Müzik” markası ile hizmet veren dijital müzik platformu, yoluna “Türk Telekom Müzik” markası ile devam ediyor.

Türk Telekom’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, “TTNET Müzik” markası, “Türk Telekom Müzik” olarak yenilendi. Tüm operatör müşterilerinin yararlanabildiği Türk Telekom Müzik, artık Türk Telekom Cep müşterilerinin internet kotasından da harcamıyor.

Aylık bin şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan Türk Telekom Müzik, yeni Premium Dünyası ile aylık 4,99 liralık fiyat avantajıyla kullanıcılarına ayrıcalıklı ve sınırsız bir müzik deneyimi yaşatıyor. Türk Telekom Müzik Premium her ay 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tablete ya da bilgisayara indirme hakkının yanı sıra lansmana özel olarak ilk 1 ay ücretsiz deneme fırsatı veriyor.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Türk Telekom Müzik, yılın müzik isimlerine ödüllerini de dağıtacak. Mayıs ayında gerçekleşecek ödül töreninde kazanan isimleri ise müzikseverler belirleyecek. Çok yakında başlayacak oylamada en yılın en iyi şarkısından, en iyi bestesine, yılın müzik grubundan en çok satan albümüne birçok kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Türk Telekom Müzik üzerinden erişilebilecek yeni platform aracılığı ile amatör sanatçılar eserlerini milyonlarca dinleyiciye ulaştırabilecek. Türkiye’nin yasal dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik, yeni yeteneklerin yasal yoldan gelir elde etmelerine imkan sağlayarak, profesyonel müzik kariyerlerine adım atmalarına aracılık edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir