TTNET’ten 24 ay taksitle iPad tablet

TTNET, mevcut ve yeni müşterileri için başlattığı kampanyası ile WiFi özellikli iPad Air ve iPad mini cihazları 24 ay taksit ile sunuyor.

TTNET’in 24 ay taksit kampanyasıyla iPad Air Only WiFi modeline ayda 69,9 TL, iPad mini Only WiFi modeline ise 37,9 TL taksitle sahip olmak mümkün.

TTNET farkıyla iPad Air Only WiFi ve iPad mini Only WiFi tablete sahip olan kullanıcılar; 5 bini aşkın noktada bulunan TTNET WiFi hizmetinden ve cep telefonlarından ve tabletlerden televizyon ve sinema izleme keyfi sunan Tivibu Cep servisinden 24 ay boyunca ücretsiz yararlanacak.

31.10.2014 tarihine kadar sürecek Apple iPad Air Only WiFi ve Apple iPad mini Only WiFi kampanyasından yararlanmak isteyenler Türk Telekom Ofislerine, TTNET Bayilerine başvurabilir, www.ttnet.com.tr’den online talepte bulunabilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir